-33%

Samsung Galaxy S20 FE 5G

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

68,000 Lekë 100,800 Lekë

Samsung Galaxy S20 FE 5G

Kamera Pro-Grade: Telefoni i ri celular Samsung Galaxy S20 FE përmban lente pro me fuqi të lartë për portrete të bukura, peizazhe mahnitëse dhe pamje të afërt nga çdo dritë me zmadhimin optik 3X
Zoom Space 30X: Pavarësisht nëse doni që telefoni juaj të zmadhohet nga larg ose të zmadhojë detajet e diçkaje afër, Zoom Space 30X ju jep fuqinë për t’u afruar.
Modaliteti i natës: Regjistroni imazhe të mprehta dhe video të gjalla me Modalitetin e natës dhe krijoni përmbajtje me cilësi të lartë në dritë të ulët – nuk kërkohet blic me këtë smartphone.
AI me një marrje të vetme: Një prekje e ekranit kap shumë imazhe dhe video të gjitha në të njëjtën kohë; Lentet, efektet dhe filtrat kapin më të mirën e çdo momenti, çdo herë.
Fuqia e 5G: Merrni energji të nivelit tjetër për gjithçka që doni të bëni me Samsung Galaxy 5G; Më shumë ndarje, më shumë lojëra, më shumë përvoja dhe kurrë mos humbni ritmin.

Modeli: SM-G781UZGMXAA
Sistemi i Operimit: Android
RAM: 6GB
Storage: 128GB
Ekrani: Super AMOLED, 120Hz, HDR10+, 6.5 inches
Kamerat kryesore: 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76″, 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS
8 MP, f/2.4, 76mm (telephoto), 1/4.5″, 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom
12 MP, f/2.2, 123˚, 13mm (ultrawide), 1/3.0″, 1.12µm
Kamera perballe: 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.74″, 0.8µm
Bateria: Li-Po 4500 mAh

SKU: 56637974 Category:

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Adelie (verified owner)

  Super

  Adelie

 2. Daniella (verified owner)

  Good quality

  Daniella

SHOPPING CART

close