Rubinetë, Vaske, Rubinetterie Mariani, Surf, bronzi 28086

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,686 Lekë

Rubinetë, Vaske, Rubinetterie Mariani, Surf, bronzi 28086

PERSHKRIMI:

Rubineti i vaskës SURF ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky rubinet vaske përbëhet nga një konstruksion bronzi i cili garanton qëndrueshmëri afatgjatë. Doreza teke mundëson kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit për një eksperiencë dushi optimale. Rubineti i vaskës SURF siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Përfshihet koka e dushit : Po
 • Përfshihet tubi i dushit : Po
 • Gjatësia e tubit të dushit : 150 cm

SHOPPING CART

close