Rubinetë, Vaske, Rubinetterie Mariani, Artic, bronzi 220741

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

13,566 Lekë

Rubinetë, Vaske, Rubinetterie Mariani, Artic, bronzi 220741

PERSHKRIMI:

ARTIC paraqet një dizajn modern, të lehtë dhe të vëmendshëm në detaje, tipike e prodhimeve më të mira Made-in-Itali dhe pasqyra e cilësisë së RUBINETTERIE Mariani. Një propozim elegant dhe ekskluziv për një rubinet me një levë, e cila në sajë të teknologjive moderne të prodhimit është në gjendje të pozicionohet në një varg çmimesh jashtëzakonisht konkurrues. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi e lartë. Dizajni unik dhe forma janë bërë të mundur në sajë të brezit të ri të katrixhit Hydromignon 35. Dizajn nga Cristian MAPELLI katrixhi i pajisur me disqe qeramike: Ø35 mm.

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Përfshihet koka e dushit : Po
 • Përfshihet tubi i dushit : Po
 • Gjatësia e tubit të dushit : 150 cm

SHOPPING CART

close