Rubinetë, Lavamani, bronzi 21319

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

22,260 Lekë

Rubinetë, Lavamani, bronzi 21319

PERSHKRIMI:

Rubineti me sensor ”Krihler’ ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky rubinet lavamani përbëhet nga një konstruksion bronzi i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë.Paketa elektronike dhe sensori janë të inkastruar në trup për të siguruar rezistencë ndaj ujit. Rubineti me sensor ”Krihler” ofron fleksibilitet dhe lehtësi montimi

 • Mënyra e montimit : Montim në Lavaman
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

SKU: 28254186 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close