Rubinetë, Bideje, GRB, Enter plus, bronzi 222681

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,310 Lekë

Rubinetë, Bideje, GRB, Enter plus, bronzi 222681

PERSHKRIMI:

Shtojini elegancë banjës tuaj me rubinetin Enter plus nga GRB ! Rubineti i bidesë Enter plus u dizenjua duke përdorur format e rregullta gjeometrike në një trup solid dhe material bronzi. Forma drejtkëndore e këtij rubineti krijon një stil të veçantë për çdo banjë. Blerja e rubinetit Enter plus është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim në Bide
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 3/8 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

SKU: 26996335 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close