Rubinetë, Bideje, GRB, Eco Project, bronzi 220249

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Rubinetë, Bideje, GRB, Eco Project, bronzi 220249

PERSHKRIMI:

Shtojini elegancë banjës tuaj me rubinetin ECO PROJECTnga GRB ! Rubineti i bidesë ECO PROJECT u dizenjua duke përdorur format e rregullta gjeometrike në një trup solid dhe material bronzi. Forma trekëndore e këtij rubineti krijon një stil të veçantë për çdo banjë. Blerja e rubinetit ECO PROJECT është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim në Bide
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 3/8 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

Rubinete 19

SHOPPING CART

close