Rubinet per pishuar, material bronzi 221728

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,390 Lekë

Rubinet per pishuar, material bronzi 221728

PERSHKRIMI:

Rubinet per pishuar është projektuar për të ofruar cilësi të lartë në një çmim të mirë. Karakteristikat e dizajnit dhe linjat elegante kombinohen me një gamë të gjerë dekoresh..Ky rubinet per pishuar prej bronzi garanton qëndrueshmeri afatgjatë.

  • Materiali : bronz

Rubinet per pishuar 1 Rubinet per pishuar 2 Rubinet per pishuar 3

SHOPPING CART

close