-18%
, , , , ,

Rubinet dhe Ngrohes uji Elektrik D8B Z-3000W

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,300 Lekë 4,000 Lekë

Rubinet dhe Ngrohes uji Elektrik D8B Z-3000W

Fuqia 3000W
Temperatura e ngrohjes se ujit 30-60 grade Celcius
Koha e ngrohjes se ujit 3-5 sekonda
Tensioni 220V
Vellimi i ujit te ngrohte 1.5-2 litra/min

Rubinet dhe Ngrohes uji Elektrik D8B Z 3000W

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rubinet dhe Ngrohes uji Elektrik D8B Z-3000W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close