Rrugicë për tualet, PVC,blu me kuadrate, rollon 65 cm 790051

499 Lekë

Rrugicë për tualet, PVC,blu me kuadrate, rollon 65 cm 790051

PERSHKRIMI:

Me një cilësi fantastike dhe me një super çmim rrugica me material të butë dhe shumë cilësor PVC.

Me ngjyra dhe dizenjo mahnitëse do të bëjë që tualeti juaj të qëndrojë më i pastër dhe do të marrë një pamje të re.

Me këtë dizenjo gjeometrike kaq të këndshme dhe fine ambientit tuaj do t’i shtohet shumë finesë.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Blu
  • Përmasat : Gjerësia 65 cm

SHOPPING CART

close