Rrugicë për tualet, PVC, jeshile, 65 cm 776041

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

699 Lekë

Rrugicë për tualet, PVC, jeshile, 65 cm 776041

PERSHKRIMI:

Me një cilësi fantastike dhe me një super çmim rrugica me material të butë dhe shumë cilësor PVC, me ngjyra dhe dizenjo mahnitëse do të bëjë që tualeti juaj të qëndrojë më i pastër dhe do të marrë një pamje të re. Me këtë dizenjo gjeometrike kaq të këndshme dhe fine ambientit tuaj do t’i shtohet shumë finesë.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Jeshile
  • Gjerësia : 65 cm
  • Gjatësia : Sipas nevojes se klientit
  • Trashësia : 3 mm
SKU: 26721474 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close