fbpx

Rrugicë kuzhine, PVC, 45×120 cm 774938

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,690 Lekë

Rrugicë kuzhine, PVC, 45×120 cm 774938

PERSHKRIMI:

Rrugica të përbëra prej materiali PVC, një material efikas dhe i lehtë për t’u pastruar. I papërshkueshëm nga uji, rezistent dhe i qëndrueshëm në dysheme.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Blu
  • Gjatësia : 45 cm
  • Gjerësia : 120 cm
SKU: 36617581 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close