fbpx

Rrjete oxhaku me 3 hapje 92×55 cm model antik 51354

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,500 Lekë

Rrjete oxhaku me 3 hapje 92×55 cm model antik 51354

PERSHKRIMI:

Jepini oxhakut tuaj klas dhe madhështi duke e plotësuar me aksesorë të nevojshëm! Rrjetë oxhaku e palosëshme me 3 hapje. E lyer me bojë pluhur me pjekje për ti rezistuar nxehtësisë dhe goditjeve mekanike. Model antik (ngjyrë e zezë)

  • Përmasat : 92×55 cm
  • Materiali : Celik
SKU: 84661117 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close