Rrip per Kitare DHSTRAP

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Rrip  per Kitare DHSTRAP

PERSHKRIMI:

Rrip per Kitare lehtesisht i rregullueshem ne gjatesi.
Material najlon dhe lekure origjinale Italiane, logo metalike DH. 
I disponueshëm në ngjyrat: E zezë, e kuqe, gri, blu.

SHOPPING CART

close