,

Robot Me Panel Djellor 7ne1 -B

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,680 Lekë

Robot Me Panel Djellor 7ne1 -B

PERSHKRIMI

Loder formuese me panel diellor, per femije mbi 10 vjec.

Nxit dhe zhvillon kreativitetin e femijeve tuaj, duke e ndertuar ne 7 modele te ndryshme.

Modelet perfshijne:

 • Nje Stacion Hapesinor
 • Robot
 • Rover
 • Automjet
 • Austronaut
 • Anije
 • Qen

Çdo modalitet i plote mundesohet nga nje panel mini diellor qe perdor driten e halogjenit te brendshem te drites se diellit.

Nje dhurate e veçante per femijen tuaj, duke mesuar edhe rreth avantazheve te paneleve diellore

SKU: 53931645 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close