fbpx

Raketa pingpongu plazhi 2 raketa +1 top, Knax, 19×32.5×0.5 cm 53265

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

600 Lekë

Raketa pingpongu plazhi 2 raketa +1 top, Knax, 19×32.5×0.5 cm 53265

PERSHKRIMI:

Projektuar me një formë ovale, keto raketa pingpongu i bën gjuajtjet tuaja më efektive dhe të sakta. Luaj me goditje të fuqishme me shpejtësi të shkëlqyer dhe kontroll maksimal pa shumë përpjekje. E ndertuar prej materiali të cilësisë më të mirë për të ofruar qëndrueshmëri të gjatë.

  • Përmasat : 19×32.5×0.5 cm
SKU: 25364722 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close