Rafte tualeti kendor i kromuar me 3 sergjen xhami 21799

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,299 Lekë

Rafte tualeti kendor i kromuar me 3 sergjen xhami 21799

PERSHKRIMI:

Rafti I tualetit‘’All 4 bath’’ është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit,shampo-ve ose sende të tjera të përshtatshme për tualet.Me dizajnin klasik dhe kromimin e shndritshëm,ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Rafti I tualetit‘’All 4 bath’’ me tre sergjenë xhami ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund të vendoset në cdo pjesë të ambjentit që ju preferoni dhe është lehtësisht I kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

 • Lloji artikullit : Raft tualeti
 • Marka : All 4 bath
 • Materiali : I kromuar+Xham
 • Nevoitet montim : Mbështetet në tokë
 • Gjatesia (cm) : 30
 • Gjerësia (cm) : 30
 • Lartësia : 62 cm
 • Tipi : Këndor-Me tre mbajtëse
SKU: 91641168 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close