Raft tualeti kendore me 2 rafte 19.5×19.5×36.5 cm 220777

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,250 Lekë

Raft tualeti kendore me 2 rafte 19.5×19.5×36.5 cm 220777

PERSHKRIMI:

Rafti I tualetit ‘’All4bath’’ është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik dhe emalimin e shndritshëm, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Rafti I tualetit ‘’All4bath’’ me 2 mbajtëse ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund te montohet në cdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht I kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

  • Gjerësia (cm) : 19.5
  • Thellësia(cm) : 19.5
  • Lartësia (cm) : 36.5
  • Materiali : Metal
Raft tualeti kendore me 2 rafte 19.5x19.5x36.5 cm 220777 1 Raft tualeti kendore me 2 rafte 19.5x19.5x36.5 cm 220777 2

SHOPPING CART

close