Raft tualeti, inoks, 27x17x13 cm 224569

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

686 Lekë

Raft tualeti, inoks, 27x17x13 cm 224569

PERSHKRIMI:

Rafti i tualetit është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik dhe kromimin e shndrritshëm, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Rafti i tualetit ju dhuron hapësirë të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund të montohet në çdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht i kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

  • Materiali : Inoks
  • Montimi : Montim në mur
  • Gjerësia : 27 cm
  • Thellësia : 17 cm
  • Lartësia : 13 cm
SKU: 55252849 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close