Raft shumefunskional, Metal, e Bardhe, 62×31.5xH152 cm 223224

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

16,660 Lekë

Raft shumefunskional, Metal, e Bardhe, 62×31.5xH152 cm 223224

PERSHKRIMI:

Rafti me 4 sergjene është një aksesor ideal për mbajtjen e produkteve te ndryshme. Me dizajnin klasik dhe emalimin e shndritshëm, ky raft do të dhurojë stil në ambientin tuaj. Rafti me 4 mbajtëse ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Funksional dhe tërheqës me stilin dhe hijeshinë bashkëkohore, ky raft shumefunksional është i sigurt që përmirëson pamjen e çdo dhome në shtëpinë tuaj.

  • Materiali : Metal
  • Ngjyra : e Bardhe
  • Gjerësia : 62 cm
  • Gjatësia : 31.5 cm
  • Lartësia : 152 cm
SKU: 77678254 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close