fbpx

Raft shumëfunksional, strukturë metalike, sergjen mdf, zezë, Ø50 xH12 cm 241237

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Raft shumëfunksional, strukturë metalike, sergjen mdf, zezë, Ø50 xH12 cm 241237

PERSHKRIMI:

Rafti me 3 sergjene është një aksesor ideal për mbajtjen e produkteve te ndryshme. Me dizajnin klasik dhe emalimin e shndritshëm, ky raft do të dhurojë stil në ambientin tuaj. Rafti me 3 mbajtëse ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Funksional dhe tërheqës me stilin dhe hijeshinë bashkëkohore, ky raft shumefunksional është i sigurt që përmirëson pamjen e çdo dhome në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : Strukturë metalike, Sergjen MDF
 • Ngjyra : Zezë
 • Numri i sergjenëve : 3
 • Numri i kanatave : 0
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Sergjenët e lëvizshëm : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Diametri : 50 cm
 • Lartësia : 12 cm
SKU: 38482862 Category: Tag:

SHOPPING CART

close