fbpx

Raft shumëfunksional, metalike, e zezë, 32x34xH92 cm 241998

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,750 Lekë

Raft shumëfunksional, metalike, e zezë, 32x34xH92 cm 241998

PERSHKRIMI:

Sillni dizajnin modern në hapësirën tuaj me këtë raft shumëfunksional. Ju mund ta përdorni atë për një organizim të sendeve në çdo vend në dhomën tuaj, duke përmirësuar pamjen e saj si dhe duke treguar fotot, korrnizat apo librat tuaj të preferuar, aksesorët e tjerë dekorative për hapësirën tuaj.

 • Materiali : Metalike
 • Ngjyra : E zezë
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Numri i kanatave : 0
 • Numri i sergjenëve : 4
 • Sergjenët e lëvizshëm : Jo
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 32 cm
 • Thellësia : 34 cm
 • Lartësia : 92 cm
SKU: 13194874 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close