fbpx

Raft shumëfunksional, druri, e bardhë, 41x35xH112.5 cm 241443

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Raft shumëfunksional, druri, e bardhë, 41x35xH112.5 cm 241443

PERSHKRIMI:

Raft me dru natyral, me 4 kate. Ky raft druri është zgjidhja juaj më e mirë për hapësirat e ngushta që keni. Ju ndihmon të organizoni dhe mbajtjen e sendeve të ndryshme qe keni në shtëpi, punë, lokal apo garazhdin tuaj.

 • Materiali : Druri
 • Ngjyra : E bardhë
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Numri i kanatave : 0
 • Numri i sergjenëve : 4
 • Sergjenët e lëvizshëm : PO
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 41 cm
 • Thellësia : 35 cm
 • Lartësia : 112.5 cm
SKU: 49145817 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close