fbpx

Raft magazinimi, dru bredhi dhe poliestër, natyrale, 33.5x30xH74 cm 211863

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,490 Lekë

Raft magazinimi, dru bredhi dhe poliestër, natyrale, 33.5x30xH74 cm 211863

PERSHKRIMI:

Bëj përzgjedhjen e mobiljeve më të mira për të shtuar stil dhe rehati në shtëpinë tuaj. Harmonizo dekorin e shtëpis tuaj me koleksionet dhe modelet bashkohore. Me çdo buxhet te ne ju do të gjeni një mobilje luksoze. Mobilia me 2 sirtare është zgjidhja ideale për mbajtjen e sendeve, rrobave dhe aksesorëve të tjerë. Funksional dhe tërheqës me stil bashkëkohor dhe modern, kjo mobilje është e sigurt që permirëson pamjen e ambjentit tuaj.

 • Materiali : Dru bredhi dhe poliestër
 • Ngjyra : Natyrale
 • Numri i sirtarëve : 2
 • Numri i kanatave : 0
 • Numri i sergjenëve : 0
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 33.5 cm
 • Thellësia : 30 cm
 • Lartësia : 74 cm
SKU: 92194332 Category: Tag:

SHOPPING CART

close