fbpx

Qëruese Patatesh Metalike I Zi 17 Cm 1112708 -J

249 Lekë

Qëruese Patatesh Metalike I Zi 17 Cm 1112708 -J

PERSHKRIMI:

Pastrues me dorezë dhe teh metalik për të pastruar patate, mollë, kunguj të njomë dhe gjithçka tjetër që ju nevojitet për të qëruar.
Ngjyra E Zezë
Materiali: Plastikë Metalike

SKU: 83875988 Category: Tag:

SHOPPING CART

close