fbpx

Puzzle Për Fëmije Pepa Pig Set 4n1

799 Lekë

Puzzle Për Fëmije Pepa Pig Set 4n1-1144682

PERSHKRIMI:

Set i enigmës për një vajzë me 4 fotografi me derrkucin e preferuar Peppa me 35, 48, 54 dhe 70 copë.
Gjinia Djalë Vajzë.
Hero Peppa Pig.
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart.
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Dimensionet e paketimit 28x6x28 cm.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 28,5×20,5 cm.

 

SKU: 83355382 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close