fbpx

Pompe lavazhi,Oleomac, 1.75 kw 54244

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,900 Lekë

Pompe lavazhi,Oleomac, 1.75 kw 54244

PERSHKRIMI:

Ofron efikasitet dhe fleksibilitet te larte ne punet e pastrimit te ambienteve te jashtme dhe te autoveturave. Presioni prej 125 bar dhe fuqia prej 1750 Kw, bejne te mundur pastrim e papastertive me te thella, pa demtuar siperfaqen qe pastrohet. Pesha e lehte dhe forma e kompakte, lehtesojne transoportin dhe magazinimin. Produkt I pershtatshem per profesionistet e fushes se pastrimit.

  • Presioni : 125 Bar
  • Prurja max : 360 l/h
  • Fuqia : 1750 W
  • Materiali : Plastike dhe metalik
SKU: 93217974 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close