fbpx

Plitkë, Fuego, 1500 W, D18.5 cm 810081

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Plitkë, Fuego, 1500 W, D18.5 cm 810081

PERSHKRIMI:

Furnelat elektrike janë mjaft praktike, janë të lehta në përdorim, janë lehtësisht të transportueshme dhe ngrohen shumë shpejt duke qënë se plitkat janë material gize.

  • Tipi : Plitkë
  • Fuqia : 1500 W
SKU: 85933959 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close