fbpx

Pjate per Servirje E Bardhe dhe Kafe (Pecikllas) 0012-0309

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

270 Lekë

Pjate per Servirje E Bardhe dhe Kafe (Pecikllas) 0012-0309

SKU: 18357861 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close