Pjaster Per Floket Profesional Mini Bellissima

Krahasoni

4,100 Lekë

Pjaster Per Floket Profesional Mini Bellissima BMA1 100- 11640 Imetec

PERSHKRIMI:

Për një efekt të kujdesshëm dhe të përcaktuar duhet të keni gjithmonë në dispozicion mjetin e duhur.

Drejtuesi i flokëve Bellissima BM 100 mini është i lehtë për t’u përdorur, i vogël, i dobishëm, me një sistem automatik me shumë tension dhe ju lejon ta mbani në çantën ose valixhen tuaj.

Ideale për t’u përdorur per flokë të gjatë dhe të shkurtër për një prekje të minutës së fundit ose për të stiluar flokët pas daljes nga palestra.

Pllakat ngrohëse të veshura me qeramikë funksionojnë shpejt dhe lehtë pa i dëmtuar flokët tuaj.

Dimensionet e reduktuara dhe komoditeti i përdorimit të tij e bëjnë këtë mini drejtues flokësh zgjidhjen ideale edhe për ata që kanë flokë të shkurtër dhe është perfekt për drejtimin e ballukeve.

SHOPPING CART

close