-25%
, , , , , ,

Pjaster per Drejtimin e Flokeve Kemei KM-2219

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

S’ka stok

1,800 Lekë 2,400 Lekë

S’ka stok

Pjaster per Drejtimin e Flokeve Kemei KM-2219

përshkrim i produktit
Kemei km-2219 hekur i drejt me infra të kuqe.
Ashtë një rekomandim shumë i mire sepse është shumë i lehtë për tu perdorur dhe rrëshqitës kur përdoret,
Çmimi është cilësor (çmimi i sigurimit cilësor)
Pra, mos më pyet pse kjo është më e shtrenjtë se çdo model tjetër që shesim.
Kur e blini, shihni se çfarë është mirë, ju merrni një standard.

Ka një teknologji premium infra të kuqe ose transmetuese të nxehtësisë që depërton në flokët tuaj pa dëmtuar shëndetin e flokëve tuaj në mënyrë që të mbetet i shëndetshëm dhe me shkëlqim.

– Në turmalinë dhe qeramikë, sehibgga mban jone negative në pllakën e bojës dhe është e pajisur me teknologji të bllokimit të lagështisë në mënyrë që flokët tuaj të mbeten të shëndetshëm dhe të ndritshëm
– Ngrohja me PC shpejt nxehet dhe ruhet një temperaturë e qëndrueshme.
– Një ekran LCD i lexueshëm lehtë.
– Kontrolli i temperaturës 4 mënyra (140-200 gradë celsius)
– Furnizimi me energji 45w vat 110-220v

pjaster pjaster 2 1 pjaster 3 1 pjaster 1

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pjaster per Drejtimin e Flokeve Kemei KM-2219”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close