Piletë lavapjate, bronzi, Dia.11 cm, kapak inoksi 23512

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

588 Lekë

Piletë lavapjate, bronzi, Dia.11 cm, kapak inoksi 23512

PERSHKRIMI:

Pileta e lavapjatës prej bronzi ka një konstruksion të thjeshtë me sistem tradicional. Në pjesën e sipërme mbulohet me një kapak inoksi i cili shërben dhe si filtrues ndaj mbetjeve ushqimore. Kapaku zhvendoset lehtësisht për t’u pastruar dhe është rezistent ngaj ndryshkjes. Kjo piletë bronzi, me bazën e filetueshme është e thjeshtë për t’u fiksuar.

 • Lloji artikullit : Piletë lavapjate
 • Marka : Rubineta &
 • Materiali : Bronz
 • Diametri jashtem : 11 cm
 • Tipi : Me kapak inoksi
 • Perdorimi : Për lavapjatë

SHOPPING CART

close