fbpx

Piastër flokësh&Tharse flokësh Remington SET dhurate S9500&D3080 88604

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,500 Lekë

Piastër flokësh&Tharse flokësh Remington SET dhurate S9500&D3080 88604

PERSHKRIMI:

Piaster flokesh&Tharse flokesh Remington SET S9500&D3080 ju ndihmon të drejtoni apo të bëni kacurrela flokët tuaja me teknologjinë e avancuar qeramike e krijuar nga profesionistë. Ky produkt i gjithanshëm i mban flokët tuaj të ndritshëm dhe të shëndetshëm dhe duke ju dhene mundesine të stiloni modelet më të fundit të flokëve.. Sido që ju të dëshironi të dukeni me këtë piastër ju do tia arrini.

  • Tipi : Piastër flokësh&Tharse flokësh
  • Tensioni : 220-240 V
  • Marka : Remington

SHOPPING CART

close