fbpx

Piastër flokësh Imetec, pllaka qeramike, 45W, 230°C, 2 nivele temperature, 801413

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,190 Lekë

Piastër flokësh Imetec, pllaka qeramike, 45W, 230°C, 2 nivele temperature, 801413

PERSHKRIMI:

Piastër flokesh Imetec, Piaster e flokeve jane nje aksesor gjeresisht i perdorur si ne familje ashtu dhe ne sallone profesionale, me nje dizajn mjaft kompakt dhe te manovrueshëm dhe me 3-nivele shpejtësie dhe 3-nivele temperature ju mund te stiloni dhe punoni si nje profesionist i vertet.

  • Fuqia : 45W
  • Temperatura e punës : 230°C
  • Temperatura : 2-nivele
SKU: 36715785 Category: Tags: , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close