fbpx

Piaster flokësh, Imatec, 330W, 160-200°C 800540

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Piaster flokësh, Imatec, 330W, 160-200°C 800540

PERSHKRIMI:

Nëse doni që flokët tuaj të stilohen në formën që ju dëshironi dhe ndërkohë ato mos të humbasin shkëlqimin e tyre përdorni këtë piastër flokësh. Teknologjia nano e kombinuar me pllaka qeramike, mbron flokët me përhapjen natyrale të temperaturës, shmang hidratimin përmes efektit jonizues, rigjallëron flokët dhe zvogëlon efektin elektrostatik. Cdo gjë për shëndetin e flokeve tuaj!

  • Temperatura max : 160 – 200°C
  • Fuqia : 330W
  • Gjerësia : N/A
  • Gjatësia : N/A
  • Lartësia : N/A
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close