Piastër flokësh, Alpina Switzerland, 30 W, pllakë qeramike, 220-240 V 803264

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,490 Lekë

Piastër flokësh, Alpina Switzerland, 30 W, pllakë qeramike, 220-240 V 803264

PERSHKRIMI:

Piastër flokësh profesionale Alpina Switzerland 30W me pllaka qeramike. Kjo pjastër flokësh është krijuar posaçërisht për të rivendosur shkëlqimin dhe shëndetin e flokëve tuaj gjatë stilimit. Ju mund ta shihni dhe ndjeni ndryshimin pasi flokët tuaj fitojnë shkëlqim, butësi dhe shëndet. Karakteristikat e pllakave qeramike: Fuqia 30W 220-240V ~ 50Hz Dorezë ergonomike

  • Tipi : Piastër flokësh
  • Fuqia : 25 W
  • Tensioni : 220-240 V
Piaster flokesh

SHOPPING CART

close