fbpx

Pianurë Electrolux, 7600W, 4 programe, 2 vatra gazi, 2 vatra me korent, xham I temperuar, 55x47x4 cm 800375

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

37,990 Lekë

Pianurë Electrolux, 7600W, 4 programe, 2 vatra gazi, 2 vatra me korent, xham I temperuar, 55x47x4 cm 800375

PERSHKRIMI:

Pianurë ELEKTROLUX vjen me një model shumë estetik, ka 4 vatra gatimi 2 elektrike dhe 2 gaz. Pllaka prej qeramiku ju mundeson pastërti dhe estetikë.

 • Fuqia : 3000 / 4600 W
 • Vatra gatimi : 2 korent + 2 gaz
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Materiali i pianurës : Xham i temperuar
 • Përmasat e prerjes së bangos : 47×55 cm
 • Gjerësia : 58 cm
 • Thellësia : 51 cm
 • Lartësia : N/A
SKU: 25629218 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close