fbpx

Pianur HYNDAI HPI6022-VB, 4 vatra gatimi, 2-korent/ 2-gazi, qeramike, me manopuna, 59.4×56.4cm 800120

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

39,990 Lekë

Pianur HYNDAI HPI6022-VB, 4 vatra gatimi, 2-korent/ 2-gazi, qeramike, me manopuna, 59.4×56.4cm 800120

PERSHKRIMI:

Pianurë Hyundai vjen me një model shumë estetik, ka 4 vatra gatimi. Pllaka prej qeramiku ju mundeson pastërti dhe estetikë.

  • Tipi : Pianure
  • Fuqia : N/A
  • Kontrolli : Me butona
  • Ngjyra : E zezë
  • Përmasa : 59.4×56.4 cm
SKU: 87935342 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close