fbpx

Peshore personale, Imetec, 150 kg kg, 100 gr, tra/kg/e/lb 810051

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,590 Lekë

Peshore personale, Imetec, 150 kg kg, 100 gr, tra/kg/e/lb 810051

PERSHKRIMI:

Peshoret personale duhet të jenë pjesë përbërëse e çdo familjeje edhe kur aktualisht nuk jeni në dietë. Me këto peshore, ju mund të mbani në mbriqyrje peshën tuaj. Pesha maksimale mbajtëse është 150 kg dhe njesite matëse jane gr, tra / kg / e / lb.

  • Tipi : Peshore personale
  • Pesha mbajtëse : 150 kg max
  • Lloji i baterisë : N/A
  • Materiali : Xham i temperuar
  • Përmasat : N/A
SKU: 89671479 Category: Tags: , , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close