fbpx

Peshore ISKRA GBS1500-SN, pesha maksimale 150 kg, fikje automatike 800005

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,450 Lekë

Peshore ISKRA GBS1500-SN, pesha maksimale 150 kg, fikje automatike 800005

PERSHKRIMI:

Peshore që përmban një platformë të qëndrueshme mat. Peshon deri në 150 kilogram dhe përfshin një fushë me numra që lexohen lehtë. Mbani peshës tuaj nën kontroll me këtë peshore të theshtë nga koleksioni Peshore OMEGA.

  • Tipi : Peshore Iskra
  • Pesha : 150kg
  • Bateritë : CR2032
  • Xhami : I temperuar
SKU: 11919848 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close