fbpx

Përzierës kolle, Bosch, GRW 12 E, 1200 W, 0-1000 rpm 67312

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

59,900 Lekë

Përzierës kolle, Bosch, GRW 12 E, 1200 W, 0-1000 rpm 67312

PERSHKRIMI:

Mikseri GRW 12 E ka një motorr të fuqishëm 1200W, i cili në mënyrë efikase është i përshtatshëm për një game të gjerë aplikimesh në përzjerje. Mikseri falë dorezës ergonomike siguron komoditet optimal në punë. Në sajë të lidhjes së përzjerësit me përmasë M14, ju mund ta ndryshoni atë pa problem dhe të sigurt. Me anë të komandës së rregjistrit të shpejtësisë ju mund të kontrolloni shpejtësinë lehtë në përputhje me punën që po bëni.

 • Fuqia : 1200 W
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 0-1000 rpm
 • Regjistër shpejtësie : Po
 • Momenti përdredhës max. : 14 Nm
 • Diametri i kapjes së përzjerësit : M14
 • Pesha : 5.3 kg
SKU: 53331269 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close