Perparese gatimi Grandchef e kuqe- T

Tescoma

2,600 Lekë

Perparese gatimi Grandchef e kuqe-T

Përparëse gatimi “GRANDCHEF” me gjatësi të rregullueshme, xhepa të mëdhenj dhe rrip që është mjaft i gjatë për tu lidhur me lehtësi përpara.
Materiali pambuk 100%.
Lani në 40 ° C ose më poshtë.

SKU: 21363925 Category: Tags: , ,
Marka

Tescoma

SHOPPING CART

close