fbpx

Perde e pasme makine 110cm

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

790 Lekë

Perde e pasme makine 110cm

PERSHKRIMI:

Perdja e pasme e makines ben te mundur reduktimin e temperatures brenda makines tuaj duke e mbajtur ate te fresket ne ditet me diell. Mbron tapicerine e makines nga demtimet e diellit. Reflekton rrezet e diellit dhe mbron pjeset plastike nga plasaritjet.

  • Përmasa : 110cm
SKU: 54899988 Category:

SHOPPING CART

close