Pastrues Per Higjenen Intime Te Femrave Me Ekstrakt Sherebele Dhe Pambuku

2,072 Lekë

Pastrues Per Higjenen Intime Te Femrave Me Ekstrakt Sherebele Dhe Pambuku G-C

PËRSHKRIMI

Shkumë për higjienë intime me ekstrakte natyrale të sherebelës, pambukut dhe acidit laktik është krijuar posaçërisht për pastrimin delikat të zonave shumë të ndjeshme intime të femrës. Shkuma është e rehatshëme për t’u përdorur, shpëlahet lehtë, ka një aromë të këndshme dhe delikate. Ofron kujdes dhe mbrojtje të përditshme të lëkurës dhe mukozave, nuk shkakton thatësi. Mban nivelet natyrale të Pehashit/pH dhe parandaluon infeksionet. Jep një ndjenjë freskie, pastërtie dhe rehatie gjatë gjithë ditës. Ekstrakti i pambukut është ideal për hidratimin e lëkurës më të ndjeshme. Ekstrakti i sherebelës ka efekte anti-inflamatore dhe profilaktike. Acidi laktik ruan nivelin e kërkuar të Pehashit/pH mbrojtës. Lëngu i Aloe Veras ndihmon në mbajtjen e lagështirës në lëkurë, e ushqen, e zbut dhe lehtëson thatësinë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të xhelit në zonat intime të trupit, masazhojeni përreth 10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Olive Oil Polyglyceryl-4 Esters (from Olive Oil), Injection Oligosaccharide, Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract (Cotton Extract), Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract (Sage Leaf Extract), Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Lactic Acid, Perfume

SHOPPING CART

close