fbpx

Pastrues fytyre IMETEC 5057 81643

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,490 Lekë

Pastrues fytyre IMETEC 5057 81643

PERSHKRIMI:

Pastruesi i fytyrës IMETEC 5057 është pajisja e re për pastrimin e fytyrës e cila bën lëkurën tuaj të fytyrës të shndërris brenda një minute. Lëkura është më e freskët, e ndritshme dhe e butë që nga trajtimi i parë.

  • Tipi : Pastrues fytyre
  • Materiali : Plastik
  • Ngjyra : E bardhë
SKU: 92873426 Category: Tags: , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close