Paste Natyrale Per Mbrojtje Dhe Kujdes I Githanshem Me Efekt Antibakterial

Krahasoni

1,540 Lekë

Paste Natyrale Per Mbrojtje Dhe Kujdes I Githanshem Me Efekt Antibakterial G-C

PËRSHKRIMI

 Kalciumi aktiv forcon edhe smaltin e ndjeshëm.

 Livanda dhe Mentja kanë një efekt antibakterial dhe anti-inflamator.

 Jonet e zinkut bllokojnë aktivitetin jetësor të baktereve dhe zgjasin freskinë e frymëmarrjes.

 Ekstratet prej 8 bimësh kanë një efekt shërues dhe qetësues.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël paste në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Lavandula angustifolia (Lavender) Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensia Root Extract, Camelliza Extract Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Cellulose Gum, Aroma, Menthol, Zinc Citrate, Calcium Glycerophosphate, Xanthan Gum, Bismuth Oxychloride, Ethylhexyl Hydroxystearate, Microcrystalline Cellulose, Lactose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Saccharin, O-Cymen-5-ol, Citric Acid, Sodium Benzoate,Potassium Sorbate, Propanediol, Cl 77742

SKU: 74644647 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close