Paste Dhembesh Super Zbardhuese Dhe Parandaluese E Gurzave Me Qymyr Natyral

Krahasoni

1,540 Lekë

Paste Dhembesh Super Zbardhuese Dhe Parandaluese E Gurzave Me Qymyr Natyral G-C

PËRSHKRIMI

 Kalciumi aktiv forcon edhe smaltin e ndjeshëm.

 Qymyri siguron detoksifikim të thellë dhe mbron nga gurzat.

 Jonet e kaliumit nxisin mineralizimin e smaltit dhe zvogëlojnë ndjeshmërinë e dhëmbëve.

 Ekstraktet e Citrus dhe Mentes kontribuojnë në freskinë e qëndrueshme të frymëmarrjes.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël paste në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Charcoal, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Xanthan Menthian Gum, , Mannitol, Microcrystalline Cellulose, Charcoal Powder, Sodium Saccharin, O-Cymen-5-ol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Eugenol

SKU: 23782819 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close