Paste Dhembesh Natyrale Zbardhuese, Rikuperuese E Smaltit Dhe Zbutese

Krahasoni

1,540 Lekë

Paste Dhembesh Natyrale Zbardhuese, Rikuperuese E Smaltit Dhe Zbutese G-C

PËRSHKRIMI

 Pasta përmban kalcium aktiv e cila forcon edhe smaltin e ndjeshëm.

 Argjila blu rikthen dhe forcon smaltin.

 Ekstraktet e Citrus dhe Mentes kontribuojnë në freskinë e qëndrueshme të frymëmarrjes.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël paste në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, Vegetable Glycerin, Xylitol, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Kaolin, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Melcinia Azadirachta Fruit Extract, Corallina Officinalis Extract, Corallina Officinalis Extract , Melia Azadirachta Leaf Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Cellulose Gum, Tripotassium Citrate, Xanthan Gum, Aroma, Menthol, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate , Potassium Sorbate, o-Cymen-5-ol, Citric Acid, Limonene

SKU: 38741437 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close