Paste Dhembesh Natyrale Fresh O’clock Parandalues I Kalbjes Dhe Iinflamacionit Te Mishrave 24/7

1,386 Lekë

Paste Dhembesh Natyrale Fresh O’clock Parandalues I Kalbjes Dhe Iinflamacionit Te Mishrave 24/7 G-C

PËRSHKRIMI

• Parandalimi i kalbjes: Një sistem inovativ i kujdesit të smaltit i bazuar në kalcium aktiv kontribuon në parandalimin e kalbjes dhe mineralizimit të smaltit.

• Forcimi i mishrave të dhëmbëve: Superkompleksi bimor i 8 barërave ka një efekt shërues dhe qetësues, citrati i zinkut ndihmon në shëndetin e mishit të dhëmbëve duke ngadalësuar dhe eleminuar rritjen e baktereve.

• Frymëmarrje e freskët: Ekstraktet agrumeve dhe nenexhikut nxisin frymëmarrje të freskët afatgjatë dhe kujdes të pastër oral.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël pastë dhëmbësh në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Zinc Citrate, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Leaf, Camellia Sinensis Extract, Glycyrr Extract Root Extract Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Cellose Gum, Aroma , Menthol, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Propanediol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

SKU: 14596139 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close