Pasqyrë statike me zmadhim,11.8 cm-e kuqe 23189

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,106 Lekë

Pasqyrë statike me zmadhim,11.8 cm-e kuqe 23189

PERSHKRIMI:

Pasqyra ”All 4 bath” është një pasqyrë e këndshme, statike,me konstruksion të kromuar mjaft rezistent.Kjo pasqyrë dy-anëshe rrethore ka një diametër 11.8 cm dhe përmban një dizajn të lëmuar 360-gradë i kthyeshëm që ofron opsione zmadhimi për çdo detaj.Blerja e pasqyres ‘’All 4 bath’’ është një vlere e shtuar në ambientet tuaja.

 • Lloji artikullit : Pasqyrë me zmadhim
 • Marka : All 4 bath
 • Gjatesia (cm) : 11.8
 • Gjerësia (cm) : 11.8
 • Lartësia : 35 cm
 • Nevoitet montim : Statike
 • Përfshihet ndriçimi : Jo
 • Përmban sergjene : Jo
 • Ngjyra : E kuqe
SKU: 29223789 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close