Pasqyrë, qelq dhe mdf, natyrale, Ø50 cm 223657

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,150 Lekë

Pasqyrë, qelq dhe mdf, natyrale, Ø50 cm 223657

PERSHKRIMI:

Pasqyra është një pasqyrë e këndshme, me konstruksion mjaft rezistent. Kjo pasqyrë përmban një dizajn të lëmuar që ofron opsione zmadhimi për çdo detaj. Blerja e pasqyrës është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

  • Materiali : Qelq dhe MDF
  • Ngjyra : Natyrale
  • Nevojitet montim : Jo
  • Diametri : 50 cm
SKU: 19481514 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close